Artboard 2

FORGOT YOUR DETAILS?

Lucky Studio - Cel mai bun studio de videochat din Iasi și din țară

Bine ai venit, Vizitator 

Arata/Ascunde Antet

Bine ai venit! Pentru a posta in acest forum necesita inregistrare

Pagini: [1]
Autor Topic:Cum se dau banii la Lucky Studio?
Vizitator
Incepator
Postari: 27
Permalink
Posteaza Cum se dau banii la Lucky Studio?
pe: March 9, 2014, 23:31
Citat

cum primesc banii dak lucrez aici?

Vizitator
Incepator
Postari: 42
Permalink
Posteaza Re: Cum se dau banii la Lucky Studio?
pe: March 9, 2014, 23:38
Citat

zilnic, fata.. la sfarsitul turei iti calculezi banii k sa stii sigur ca iti primesti banii corect.. ii scrii pe fisa de plata si mergi la casieriei si ti-i iei

Vizitator
Incepator
Permalink
pe: March 9, 2014, 23:48
Citat

shi dac nau intr.o zi banii.. ce fac, knd ii iau?

Vizitator
Incepator
Postari: 42
Permalink
pe: March 9, 2014, 23:50
Citat

nu se intampla niciodata asta la studioul nostru.. e studio mare fata si ne merge f bn.. banii nus o pb pt noi :)))

Vizitator
Avansat
Postari: 87
Permalink
pe: March 9, 2014, 23:54
Citat

La Studioul nostru, banii se dau in fiecare zi. Chiar daca site-urile trimit banii la cateva saptamani, la noi fiecare colega isi primeste zilnic ceea ce a castigat. Si e fain asa, daca intr-o zi ai facut mai mult decat de obicei si ai plecat satisfacuta acasa vei repeta asta.. la fel si atunci cand castigi mai putin, vei sti ce sa repari.. e mai motivant asa. Daca i-ai primi la sfarsitul lunii te-ai multumi cu cat faci, fara sa te gandesti daca ai dat tot ce e mai bun!

Vizitator
Incepator
Postari: 45
Permalink
pe: March 9, 2014, 23:57
Citat

asa e.. plus ca la un job normal primesti banii la doua saptamani sau la luna.. la fel si la celelalte studiouri.. daca ai o urgenta, tre sa imprumuti.. plus ca daca se termina banii tai pana luna viitoare, ce faci.. stai si rabzi? nu e asa funny.. nah.. mie mi se pare cel mai ok asa.. inainte sa intru in sesiune trb sa achit a doua taxa la fac ca sa pot intra in sesiune.. si am tras tare intr-o zi si mi i-am scos.. daca nu primeam atun ci banii... ramaneam cu 6 restante si pierdeam anu..

Vizitator
Incepator
Permalink
pe: March 10, 2014, 01:01
Citat

foarte mishto asa.. shi daca lucrez de acasa?

Vizitator
Avansat
Postari: 87
Permalink
pe: March 10, 2014, 01:06
Citat

Si daca lucrezi de acasa, primesti banii tot zilnic, ma rog a doua zi ca tre sa faci o cerere si cum e preluata, fata care se ocupa cu fetele de acasa iti depunde banii in cont. Sa-ti explic: daca ai lucrat sa zicem marti toata ziua si noaptea si-ai facut cerere pentru ei a doua zi, adica miercuri.. ii primesti joi dupa ora 15:00 in contul tau bancar.. as easy as that!

Pagini: [1]
Forum Eject by cartpauj
Versiune: 1.0.34 ; Pagina incarcata in: 0.018 secunde.