Artboard 2

FORGOT YOUR DETAILS?

Lucky Studio - Cel mai bun studio de videochat din Iasi și din țară

Bine ai venit, Vizitator 

Arata/Ascunde Antet

Bine ai venit! Pentru a posta in acest forum necesita inregistrare

Pagini: 1 [2]
Autor Topic:Am stat 5 ore in Private ieri!!
Vizitator
Nou venit
Postari: 14
Permalink
Posteaza Re: Am stat 5 ore in Private ieri!!
pe: January 12, 2016, 07:14
Citat

Am avut party pe flirt si am facut 6874 de credite. M-am logat la camera cu jacuzzi...asistenta m-a ajuta sa-mi decorez camera cu lumanarele, baloane, spuma de baie, sampanie si pahare de cristal. Ma simteam atat de speciala in fata membrilor...ce sa zic starea mea a adus si banuti pe masura. 🙂 Pentru primul meu party ma simt pe deplin multumita. 😉

Vizitator
Nou venit
Postari: 22
Permalink
pe: January 16, 2016, 05:04
Citat

De regula privaturile mele implica conversatii de calitate. Am ajuns sa am prieteni foarte buni pe site-uri. Sunt confidenta lor, un fel de psiholog online, sau mai bine zis o persoana de incredere. Nu as fi crezut ca pot fi atat de interesante aceste discutii ce se desfasoara in mediul virtual, dar iata ca s-au creat conexiuni foarte puternice intre mine si membrii fideli, ce depasesc bariera de simplu model si membru. Imbin astfel utilul (partea financiara) cu placutul (conversatii placute si relaxante).

Vizitator
Incepator
Postari: 28
Permalink
pe: February 6, 2016, 01:37
Citat

Banii vin, dar totul depinde de tine! Daca ai o atitudine pozitiva fata de membri, ii tratezi cu respect, le acorzi importanta si atentia dorita de ei, acestia te vor rasplati negresit! Asa cum spuneati si voi fetelor mai sus, este necesar ca o parte din banutii castigati sa ii reinvestim in noi, in imaginea noastra: sa nu ne lipseasca bijuteriile, sa avem cat mai multe tinute si cat mai diversificate pentru a putea multumi cat mai multi membri, sa mergem la sala, la masaj, la centrele de infrumusetare. Pana la urma suntem femei si prin asta ne definim:frumusete 😉

Vizitator
Nou venit
Postari: 14
Permalink
pe: February 15, 2016, 06:38
Citat

Am avut un party pe F4f si am castigat 6983 de credite. Acesta este cel mai tare party al meu de pe flirt. Sper ca in viitor sa depasesc acest numar de credite si sa fac mult mai multe chiar. 😉 Ma gandeam sa incerc unul in camera cu jacuzi, asistenta mi-a promis ca vom lucra impreuna la decor gen lumanarele, pahare de sampanie, spumant de baie, halate sexy etc...Abia astept sa vad ce o sa iasa!!! Va tin la curent cu cati banuti am facut. 🙂

Pagini: 1 [2]
Forum Eject by cartpauj
Versiune: 1.0.34 ; Pagina incarcata in: 0.012 secunde.